Aktualności Wydziałowe

Rozmowy o StartUpach

 
 
Obraz Ewa Szkudlarek
Rozmowy o StartUpach
Napisane przez: Ewa Szkudlarek ( piątek, 20 maj 2016, 07:09 )
 

Interesujesz się tematyką przedsiębiorczości? Pasjonują Cię nowe rozwiązania technologiczne? Chcesz poznać przedsiębiorczych ludzi? Już 24 maja o godzinie 18.00 w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej (Aula IFE) odbędzie się czwarta edycja cyklu spotkań „Rozmowy o StartUpach” organizowanych przez Inkubator Przedsiębiorczości Inforin. Głównym celem spotkań jest aktywizacja przedsiębiorczości wśród studentów.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Kamil Kuchta - przedsiębiorca z Doliny Krzemowej, który w wieku 22 lat zadebiutował ze swoją spółką na giełdzie NewConnect. Aktualnie w jego startupie Spray pracuje były wiceprezes firmy Ericson Bo Larrson.

Ponadto jednym z prelegentów będzie absolwent Wydziału FTIMS PŁ, Pan Filip Miłoszewski - założyciel aplikacji Listonic, która jest innowacyjną listą zakupów. Pan Filip Miłoszewski jest przedsiębiorcą, a założona przez niego aplikacja odnosi duże sukcesy, także poza Polską. Zainteresowanych zapraszamy na wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1877423695817829/

oraz do polubienia oficjalnego profilu Rozmów o Startupach: https://www.facebook.com/ostartupach/