Aktualności Wydziałowe

Otwarcie nowej Sekcji Sztucznej Inteligencji - Koła Informatycznego Niepokoju

 
 
 

 

Drogi Studencie!

 Interesują Cię praktyczne zastosowania poznawanych przez Ciebie technologii? Pragniesz być częścią dużego (lub całkiem małego) projektu, który może przynieść Ci zainteresowanie ze strony pracodawców? Chcesz brać udział w życiu studenckim i rozwijać swoje umiejętności, wygrywać w zawodach i dobrze się bawić?

Posłuchaj co ma Ci do zaoferowania Koło Informatycznego Niepokoju “KINo”. U nas każdy znajdzie coś dla siebie - niezależnie czy jesteś grafikiem, projektujesz gry komputerowe, implementujesz algorytm Edmondsa w trzech linijkach, chciałbyś zajmować się sztuczną inteligencją, czy po prostu poznać ciekawych ludzi.

Z okazji otwarcia nowej Sekcji Sztucznej Inteligencji, nasze Koło zaprasza wszystkich studentów Wydziału FTIMS na prezentację możliwości oferowanych przez KINo, która odbędzie się dnia 07.03.2017r (wtorek) w sali 0.4 budynku B15 w godzinach 12:00-14:00.

Podczas tego spotkania dowiesz się czym jest neurorobotyka, jakie problemy rozwiązują konstruktorzy inteligentnych robotów, jak kontrolować komputer wzrokiem i wiele innych interesujących rzeczy! Przyjdź, prosimy - na pewno nie będziesz żałował!