Dziekanat

Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej PŁ

ul. Wólczańska 215
90-924 Łódź

Godziny przyjęć w Dziekanacie
studiów stacjonarnych
poniedziałek
10:00-14:00
wtorek
10:00-14:00
środa
10:00-14:00
czwartek
10:00-14:00
piątek
Dziekanat nie przyjmuje interesantów
Godziny przyjęć w Dziekanacie
studiów niestacjonarnych
poniedziałek
10:00-14:00
wtorek
10:00-14:00
środa
10:00-15:30
czwartek
10:00-14:00
piątek
Dziekanat nie przyjmuje interesantów
sobota zjazdowa
7:30-12:00
Pracownicy Dziekanatu

UWAGA! W godzinach przyjęć studentów mogą występować utrudnienia w połączeniu telefonicznym
z pracownikami dziekanatu

mgr Anna Bejmert
Kierownik Dziekanatu FTIMS
kontakt:
42 631 36 00
anna.bejmert@p.lodz.pl

mgr Marzena Derendarz
Specjalista
kontakt:
42 631 36 05
marzena.derendarz@p.lodz.pl
przeniesienia z innej uczelni, zmiany kierunku studiów
praktyki studenckie
ankiety dydaktyczne
Pokój 1

mgr Katarzyna Kowal
Specjalista
kontakt:
42 631 36 05
katarzyna.kowal@p.lodz.pl
przedmioty obieralne
praktyki
Pokój 1

mgr Joanna Olczyk
Specjalista
kontakt:
42 631 36 05
joanna.olczyk@p.lodz.pl
Pokój 1

mgr Ewa Szkudlarek
Specjalista
kontakt:
42 631 36 05
ewa.szkudlarek@p.lodz.pl
program Erasmus+
współpraca z zagranicą
protokoły egzaminacyjne
dyplomy w wersji angielskiej
Pokój 1

lic. Katarzyna Karolak
Specjalista
kontakt:
42 631 39 61
katarzyna.karolak@p.lodz.pl
stypendia (pomoc materialna)
zaświadczenia
ubezpieczenia
legitymacje studenckie
dyplomy w wersji polskiej
Pokój 3

Ewa Grędas
Specjalista
kontakt:
42 631 39 61
ewa.gredas@p.lodz.pl
studia niestacjonarne
legitymacje studenckie
Pokój 3

mgr inż. Dominika Siwecka
Specjalista
kontakt:
42 631 39 62
dominika.siwecka@p.lodz.pl
obciążenia dydaktyczne
przedmioty obieralne
podania o IPS i IOS
Pokój 7

mgr Magdalena Szejna
Specjalista
kontakt:
42 631 39 62
magdalena.szejna@p.lodz.pl
pokój 7



Last modified: Wednesday, 26 August 2020, 11:24 AM