Dziekanat

Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej PŁ

ul. Wólczańska 215
90-924 Łódź

W związku z panującą sytuacją epidemiczną i związanymi z tym obostrzeniami, od 3 listopada br. do odwołania dziekanat przyjmuje interesantów w następujących godzinach:

poniedziałek – czwartek: godz. 10:00-12:00

piątek: godz. 10:00 – 11:00

Inne terminy możliwe po wcześniejszym umówieniu się.

Obsługa studentów odbywa się w punkcie recepcyjnym w holu Dziekanatu. Prosimy o zachowanie zasad szczególnej ostrożności, tj. zakrywanie ust i nosa, dezynfekcję rąk przed wejściem oraz używanie własnego długopisu.

Sprawy, które nie wymagają osobistego kontaktu należy załatwiać telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej
(z domeny PŁ)




mgr Anna Bejmert

Kierownik Dziekanatu FTIMS
kontakt:
42 631 36 00
anna.bejmert@p.lodz.pl

mgr Marzena Derendarz
Specjalista
kontakt:
42 631 36 05
marzena.derendarz@p.lodz.pl
przeniesienia z innej uczelni, zmiany kierunku studiów
praktyki studenckie
ankiety dydaktyczne
Pokój 1

mgr Katarzyna Kowal
Specjalista
kontakt:
42 631 36 05
katarzyna.kowal@p.lodz.pl
przedmioty obieralne
praktyki
Pokój 1

mgr Joanna Olczyk
Specjalista
kontakt:
42 631 36 05
joanna.olczyk@p.lodz.pl
Pokój 1

mgr Ewa Szkudlarek
Specjalista
kontakt:
42 631 36 05
ewa.szkudlarek@p.lodz.pl
program Erasmus+
współpraca z zagranicą
protokoły egzaminacyjne
dyplomy w wersji angielskiej
Pokój 1

lic. Katarzyna Karolak
Specjalista
kontakt:
42 631 39 61
katarzyna.karolak@p.lodz.pl
stypendia (pomoc materialna)
zaświadczenia
ubezpieczenia
legitymacje studenckie
dyplomy w wersji polskiej
Pokój 3

Ewa Grędas
Specjalista
kontakt:
42 631 39 61
ewa.gredas@p.lodz.pl
studia niestacjonarne
legitymacje studenckie
Pokój 3

mgr inż. Dominika Siwecka
Specjalista
kontakt:
42 631 39 62
dominika.siwecka@p.lodz.pl
obciążenia dydaktyczne
przedmioty obieralne
podania o IPS i IOS
Pokój 7

mgr Magdalena Szejna
Specjalista
kontakt:
42 631 39 62
magdalena.szejna@p.lodz.pl
pokój 7



Last modified: Monday, 2 November 2020, 1:06 PM