Dziekanat

Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej PŁ

ul. Wólczańska 215
90-924 Łódź

Godziny przyjęć w Dziekanacie
studiów stacjonarnych
poniedziałek
10:00-14:00
wtorek
10:00-14:00
środa
10:00-14:00
czwartek
10:00-14:00
piątek
Dziekanat nie przyjmuje interesantów
Godziny przyjęć w Dziekanacie
studiów niestacjonarnych
poniedziałek
10:00-14:00
wtorek
10:00-14:00
środa
10:00-15:30
czwartek
10:00-14:00
piątek
Dziekanat nie przyjmuje interesantów
sobota zjazdowa
7:30-12:00
Pracownicy Dziekanatu

UWAGA! W godzinach przyjęć studentów mogą występować utrudnienia w połączeniu telefonicznym
z pracownikami dziekanatu

mgr Anna Bejmert
(urlop macierzyński)
funkcja:
Kierownik Dziekanatu FTIMS
kontakt:
mgr Zofia Dorada
funkcja:
Samodzielny referent
kontakt:
42 631 36 05
zofia.dorada@p.lodz.pl
archiwum wydziałowe
Pokój 1

mgr Joanna Olczyk
funkcja:
Specjalista
(pełni obowiązki kierownika)
kontakt:
42 631 36 00
joanna.olczyk@p.lodz.pl
Pokój 1
mgr inż. Dominika Siwecka
funkcja:
Specjalista
kontakt:
42 631 36 05
dominika.siwecka@p.lodz.pl
obciążenia dydaktyczne
przedmioty obieralne
podania o IPS i IOS
Pokój 1

mgr Ewa Szkudlarek
funkcja:
Specjalista
kontakt:
42 631 36 05
ewa.szkudlarek@p.lodz.pl
program Erasmus+
współpraca z zagranicą
protokoły egzaminacyjne
dyplomy w wersji angielskiej
Pokój 1
mgr Katarzyna Kowal
funkcja:
Samodzielny referent
kontakt:
42 631 36 05
katarzyna.kowal@p.lodz.pl
finanse SID
przedmioty obieralne
praktyki
Pokój 1

Ewa Grędas
funkcja:
Specjalista
kontakt:
42 631 39 61
ewa.gredas@p.lodz.pl
studia niestacjonarne
legitymacje studenckie
Pokój 3

lic. Katarzyna Karolak
funkcja:
Specjalista
kontakt:
42 631 39 61
katarzyna.karolak@p.lodz.pl
stypendia (pomoc materialna)
zaświadczenia
ubezpieczenia
legitymacje studenckie
dyplomy w wersji polskiej
Pokój 3
Ostatnia modyfikacja: środa, 22 listopad 2017, 16:07