Skład i dyżury Wydziałowej Rady Samorządu

SKŁAD WRS 2016-2018

Maciej Majchrowski

Funkcja: Przewodniczący WRS
Kierunek: informatyka
Email:
m.majchrowski@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail


Karolina Wadych

Funkcja: członek WRS
Kierunek: matematyka
Email:
k.wadych@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Anita Kudaj

Funkcja: członek WRS
Kierunek: matematyka
Email:
a.kudaj@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Karolina Kołtunowicz

Karolina Kołtunowicz

Funkcja: członek WRS
Kierunek: matematyka
Email:
k.koltunowicz@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail



Joanna Kotynia

Funkcja:
członek WRS
Kierunek: matematyka
Email: j.kotynia@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Mateusz Bzdak

Funkcja: członek WRS
Kierunek: informatyka
Email:
m.bzdak@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Seweryn Chojnacki

Funkcja: członek WRS
Kierunek: matematyka
Email:
s.chojnacki@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Daniel Cłapa

Funkcja: członek WRS
Kierunek: science and technology IFE
Email:
d.clapa@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

 

Klaudia Podczasi

Funkcja: członek WRS
Kierunek: matematyka
Email:
k.podczasi@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Magdalena Kujawa

Funkcja: członek WRS
Kierunek: informatyka
Email:
m.kujawa@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Klaudia Witkowska

Funkcja:
sympatyk WRS
Kierunek:
matematyka
Email:
k.witkowska@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail


Maciej Miętkiewicz


Funkcja: sympatyk WRS
Kierunek: informatyka
Email:
m.mietkiewicz@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Ewa Trelińska

Funkcja:
sympatyk WRS
Kierunek:
informatyka
Email:
e.trelinska@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Kacper Hałuszczak

Funkcja:
sympatyk WRS
Kierunek:
informatyka
Email:
k.haluszczak@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail


Dodatkowo możesz skontaktować się z nami pisząc maila na adres ftims@samorzad.p.lodz.pl
Ostatnia modyfikacja: wtorek, 3 październik 2017, 22:55