Skład Wydziałowej Rady Samorządu

SKŁAD WRS 2016-2018


Maciej Majchrowski

Funkcja: Przewodniczący WRS
Kierunek: informatyka
Email:
m.majchrowski@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail


Karolina Wadych

Funkcja: członek WRS
Kierunek: matematyka
Email:
k.wadych@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Michał Rytych

Funkcja: członek WRS
Kierunek: informatyka
Email:
a.kudaj@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Karolina Kołtunowicz

Karolina Kołtunowicz

Funkcja: członek WRS
Kierunek: matematyka
Email:
k.koltunowicz@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail



Joanna Kotynia

Funkcja:
członek WRS
Kierunek: matematyka
Email: j.kotynia@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Mateusz Bzdak

Funkcja: członek WRS
Kierunek: informatyka
Email:
m.bzdak@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Seweryn Chojnacki

Funkcja: członek WRS
Kierunek: matematyka
Email:
s.chojnacki@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Daniel Cłapa

Funkcja: członek WRS
Kierunek: science and technology IFE
Email:
d.clapa@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

 

Klaudia Podczasi

Funkcja: członek WRS
Kierunek: matematyka
Email:
k.podczasi@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Anita Kudaj

Funkcja: sympatyk WRS
Kierunek: matematyka
Email: 
a.kudaj@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Jakub Grębowicz

Funkcja: członek WRS

Email:
j.grebowicz@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Justyna Malinowska

Funkcja: sympatyk WRS
Kierunek: matematyka
Email: 
j.malinowska@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Zdjęcie użytkownika Krzysztof Pilcicki.

Krzysztof Pilcicki

Funkcja: sympatyk WRS
Kierunek: informatyka
Email: 
k.pilcicki@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Aleksandra Grochowska

Funkcja: sympatyk WRS

Email: 
j.malinowska@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Anton Tkach

Funkcja: sympatyk WRS

Email: 
a.tkach@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Basia Bryłka

Funkcja: sympatyk WRS

Email: 
b.bryłka@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Jędrzej Skoczylas

Funkcja: sympatyk WRS
Kierunek: informatyka
Email: 
j.skoczylas@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Jan Arkuszyński

Funkcja: sympatyk WRS
Kierunek: informatyka
Email: 
j.arkuszynski@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Kamil Figiel

Funkcja: sympatyk WRS
Kierunek: informatyka
Email: 
k.figiel@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Mariusz Jóźwiak

Funkcja: sympatyk WRS

Email: 
m.jozwiak@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Lev Prymakov

Funkcja: sympatyk WRS

Email: 
l.prymakov@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Olga Kalinowska

Funkcja: sympatyk WRS
Kierunek: informatyka
Email: 
o.kalinowska@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Mikołaj Malka

Funkcja: sympatyk WRS

Email: 
m.malka@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Seweryn Kudaj

Funkcja: sympatyk WRS

Email: 
s.kudaj@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Paweł Wacławiak

Funkcja: sympatyk WRS

Email: 
p.waclawiak@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Wiktoria Szafraniec

Funkcja: sympatyk WRS

Email: 
w.szafraniec@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Artur Dąbrowski

Funkcja: sympatyk WRS
Kierunek: fizyka techniczna
Email: 
a.dabrowski@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Mateusz Małagocki

Funkcja: sympatyk WRS
Kierunek: informatyka
Email: 
m.malagocki@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Jarosław Suchiński

Funkcja: sympatyk WRS

Email: 
j.suchinski@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Juliusz Gąsecki

Funkcja: sympatyk WRS
Kierunek: matematyka
Email: 
j.gasecki@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Anna Juszczyk

Funkcja: sympatyk WRS

Email: 
a.juszczyk@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail


Dodatkowo możesz skontaktować się z nami pisząc maila na adres ftims@samorzad.p.lodz.pl
Ostatnia modyfikacja: środa, 21 marzec 2018, 15:59