Skład Wydziałowej Rady Samorządu

SKŁAD WRS 2019-2021


Aleksandra Grochowska

Funkcja: Przewodnicząca WRS
Kierunek: informatyka
Email:
a.grochowska@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Seweryn Chojnacki

Funkcja: Wiceprzewodniczący WRS
Kierunek: matematyka stosowana
Email:
s.chojnacki@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Mariusz Jóźwiak

Funkcja: Wiceprzewodniczący WRS
Kierunek: informatyka
Email:
m.jozwiak@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Karolina Kołtunowicz

Angelika Błaszczyk

Funkcja: członek WRS i WKS
Kierunek: matematyka stosowana
Email:
angelika.blaszczyk@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Jarosław Suchiński

Funkcja:
członek WRS
Kierunek: informatyka
Email: j.suchinski@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Piotr Kiełek

Funkcja: członek WRS
Kierunek: informatyka stosowana
Email:
p.kielek@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Weronika Górecka

Funkcja: członek WRS
Kierunek: informatyka
Email:
w.gorecka@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Julia Marcinkowska

Funkcja: członek WRS
Kierunek: informatyka
Email:
j.marcinkowska@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Adrian Pirek

Funkcja: członek WRS
Kierunek: informatyka stosowana
Email:
a.pirek@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Hubert Krzemiński

Funkcja: sympatyk WRS
Kierunek: informatyka stosowana
Email: 
h.krzeminski@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Wojciech Kowner

Funkcja: członek WRS
Kierunek: informatyka stosowana
Email:
w.kowner@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Filip Izydorczyk

Funkcja: członek WRS
Kierunek:Informatyka stosowana
Email:
f.izydorczyk@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Jagoda Gradek

Funkcja: członek WRS
Kierunek:Informatyka stosowana
Email:
j.gradek@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Patryk Makowski

Funkcja: członek WRS
Kierunek: Informatyka stosowana
Email:
p.makowski@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Bartosz Durys

Funkcja: członek WRS
Kierunek: Informatyka stosowana
Email:
b.durys@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Mateusz Majchrzak

Funkcja: członek WRS
Kierunek:Informatyka stosowana
Email:
m.majchrzak@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Alicja Makowska

Funkcja: członek WRS
Kierunek: Informatyka stosowana
Email:
a.makowska@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Kamil Budzyn

Funkcja: członek WRS
Kierunek:Informatyka stosowana
Email:
k.budzyn@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Kamil Winer

Funkcja: członek WRS
Kierunek: Informatyka
Email:
k.winer@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Adrian Naumiuk

Funkcja: członek WRS
Kierunek:matematyka stosowana
Email:
a.naumiuk@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Maciej Góźdź

Funkcja: członek WRS
Kierunek: Informatyka
Email:
m.godz@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Grzegorz Kempa

Funkcja: członek WRS i WKS
Kierunek:Informatyka
Email:
g.kempa@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Oskar Kurczewski

Funkcja: członek WRS
Kierunek: Informatyka stosowana
Email:
o.kurczewski@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Paweł Galewicz

Funkcja: członek WRS
Kierunek:Informatyka
Email:
p.galewicz@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Paweł Skrobski

Funkcja: członek WRS
Kierunek: Informatyka stosowana
Email:
p.skrobski@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Anna Guzek

Funkcja: członek WRS
Kierunek:Informatyka
Email:
a.guzek@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Alicja Forysiak

Funkcja: członek WRS
Kierunek: Informatyka stosowana
Email:
a.forysiak@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Damian Andrzejwski

Funkcja: członek WRS
Kierunek:Matematyka stosowana
Email:
d.andrzejewski@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Wojciech Słabosz

Funkcja: członek WRS
Kierunek:Informatyka stosowana
Email:
w.slabosz@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Karolina Grzybek

Funkcja: członek WRS i WKS
Kierunek:Informatyka
Email:
k.grzybek@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Andrzej Foltyński

Funkcja: członek WRS
Kierunek:Informatyka stosowana
Email:
a.foltynski@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Krzystof Sobiecki

Funkcja: członek WRS
Kierunek:Informatyka
Email:
k.sobiecki@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Monika Karpińska

Funkcja: członek WRS i WKS
Kierunek:Informatyka
Email:
m.karpinska@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Szymon Błażyński

Funkcja: członek WRS
Kierunek:Informatyka stosowana
Email:
s.blazynski@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Jakub Wróbel

Funkcja: członek WRS
Kierunek:Informatyka
Email:
j.wrobel@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Jarosław Drzymalski

Funkcja: członek WRS
Kierunek:Informatyka
Email:
j.drzymalski@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Piotr Krzemiński

Funkcja: sympatyk WRS
Kierunek:Automatyka i robotyka
Email:
p.krzemiński@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Eugeniusz Nesteruk

Funkcja: członek WRS
Kierunek:Matematyka stosowana
Email:
e.nesteruk@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Anita Wojtania

Funkcja: członek WRS
Kierunek:Matematyka stosowana
Email:
a.wojtania@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Jakub Kościelecki

Funkcja: członek WRS
Kierunek: Informatyka stosowana
Email:
j.koscielecki@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Kinga Kudelska

Funkcja: członek WRS i WKS
Kierunek: Informatyka
Email:
k.kudelska@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Tomek Rojewski

Funkcja: członek WRS
Kierunek: Informatyka
Email:
t.rojewski@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Emilia Kotlarska

Funkcja: członek WRS i WKS
Kierunek: Matematyka Stosowana
Email:
e.kotlarska@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Mikołaj Malka

Funkcja: członek WRS i WKS
Kierunek: Informatyka
Email:
m.malka@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Aleksandra Wach

Funkcja: członek WRS
Kierunek: Matematyka stosowana
Email:
a.wach@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Lewik Primakow

Funkcja: członek WRS
Kierunek: Matematyka stosowana
Email:
l.primakow@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Wojciech Bajlon

Funkcja: członek WRS
Kierunek: Informatyka
Email:
w.bajlon@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Wiktoria Szafraniec

Funkcja: członek WRS
Kierunek: Matematyka stosowana
Email:
w.szafraniec@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Marcin Krych

Funkcja: członek WRS
Kierunek: Fizyka techniczna
Email:
m.krych@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail

Mateusz Małagocki

Funkcja: członek WRS
Kierunek: Informatyka
Email:
m.malagocki@samorzad.p.lodz.pl

Dyżur: Kontakt na e-mail


Dodatkowo możesz skontaktować się z nami pisząc maila na adres ftims@samorzad.p.lodz.pl
Last modified: Friday, 22 May 2020, 11:07 AM