Program MORE z PŁ dla uczniów szkół średnich

Kurs z matematyki, który pozwala zdobyć wiedzę znacznie wykraczającą poza poziom szkół średnich, a po zdanym egzaminie indeks na PŁ. To wszystko i wiele więcej oferuje nowy program rekrutacyjny MORE z PŁ!

Program rekrutacyjny na Politechnikę Łódzką MORE z PŁ to bezpłatny kurs matematyki, który ma miejsce przez 15 tygodni (zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają dwie godziny lekcyjne). Planowane jest uruchomienie następujących kursów:

Zajęcia stacjonarne:

• Poniedziałki: 18:00-19:30
  • Soboty: 10:00-11:30

Zajęcia hybrydowe:

• Wtorki: 18:00-19:30
  • Środy: 18:00-19:30
  • Czwartki: 18:00-19:30

Zajęcia zdalne:

• Czwartki: 18:00-19:30 - wyłącznie dla osób spoza województwa łódzkiego

Szczegóły i formularze do zapisów na poszczególne kursy dostępne są na stronie głównego organizatora - Instytutu Matematyki Wydziału FTIMS PŁ. Zapisy trwają do 20 września! Po zakończonym kursie odbywa się egzamin (nawet w przypadku spotkań zdalnych egzamin ma miejsce stacjonarnie). Wszyscy uczniowie, którzy go zdadzą zostają laureatami programu MORE z PŁ.

Z Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej programem zostały objęte następujące kierunki studiów: Aktuariat i analiza finansowa, Fizyka techniczna, Informatyka stosowana, Mathematical Methods in Data Analysis,  Matematyka stosowana oraz Modelling and Data Science.

Udział w programie umożliwia nie tylko zdobycie indeksu na Politechnikę Łódzka, ale również pozwoli lepiej przygotować się do matury, a także opanować wiedzę potrzebną już na I roku studiów.