Hackathon H<a>CK na ZDROWIE 2

W dniach 26-28.05.2023 odbędzie się hackathon H < a > CK na ZDROWIE, skierowany do studentów kierunków informatycznych, technologicznych, biznesowych i medycznych.

Hackathon H<a>CK na ZDROWIE 2 to trzydniowe wydarzenie projektowo-szkoleniowe, podczas którego zbudujesz interdyscyplinarny zespół i stworzysz innowacyjne rozwiązanie na wyzwanie otrzymane od firmy sponsorującej.

Podczas wydarzenia:

• przejdziesz szkolenie z projektowania produktów i usług
  • otrzymasz wsparcie mentora z firmy
  • wykorzystasz wiedzę i umiejętności ze swojej specjalizacji do stworzenia realnego rozwiązania na wyzwanie firmy sponsorującej
  • zaprezentujesz projekt i zawalczysz o nagrodę!
  • Otrzymasz CERTYFIKAT

Łączna pula nagród wynosi 20 000 zł

Wyzwania technologiczne:

Od firmy Medical Magnus

Inteligentny szpital – Stworzenie narzędzia wykorzystującego sztuczną inteligencję i technologie automatyczne do wsparcia procesu opieki nad pacjentami po operacjach ortopedycznych

od firmy Inwedo

Stworzenie platformy onboardingowej (wirtualny asystent) wykorzystującej czat GPT-3/4

od firmy EIT Health

Stworzenie innowacyjnego rozwiązania ułatwiającego wykorzystanie danych medycznych w celu lepszego świadczenia opieki zdrowotnej, w tym szybszej i efektywniejszej diagnostyki.

od firmy Pixel Technology

Przyszłość pracowni radiologicznej: System edukacji pacjentów o dawkach promieniowania w badaniach radiologicznych.

Od firmy Astra Zeneca

Zaprojektowanie oraz wdrożenie modelu badania przesiewowego PChN (przewlekłej choroby nerek)

od firmy Knowit

Rozwiązanie, które umożliwi lekarzowi większe skupienie i poświęcenie czasu pacjentowi, a zminimalizuje czas jaki lekarz musi spędzić na wpisywaniu danych z przebiegu wizyty i zaleceń do systemu.

Wyzwania medyczne i biznesowe

od firmy Philips

Audyt środowiskowo-technologiczny dla szpitali pod kątem wpływu wyrobów medycznych

od firmy Salve Medica

Opracowanie kampanii społecznej zwiększającej świadomość pacjentów i lekarzy na temat potrzeby wykonywania badań genetycznych.

Od firmy Comarch

Innowacyjne ścieżki leczenia pacjenta

Szczegółowe informacje o:

• Terminach
  • Mentorach
  • Sponsorach
  • Jury

dostępne są na stronie organizatora.