Inauguracja roku akademickiego 2023/2024

Serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację nowego roku akademickiego na Wydziale FTIMS!

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2023/2024 na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 13:15 w auli im. A. Sołtana, przy ul. Stefanowskiego 1/15.

Wydarzeniu będzie towarzyszył wykład inauguracyjny dra inż. Łukasza Chomątka - "Ile powiedzą Ci lama, orka i jastrząb?".

Tuż po immatrykulacji zapraszamy na wydarzenie Wydziałowej Rady Samorządu Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej - How to FTIMS. Jego uczestnicy będą mieli okazję poznać miejsca, w których odbywają się zajęcia, dowiedzą się, czego będą potrzebować do skutecznej nauki oraz jak bawią się studenci! Kolejna odsłona How to FTIMS odbędzie się 2 października.