Konkurs na najlepszą pracę dyplomową I stopnia

Wydarzenie odbywa się pod patronatem PS IEEE, GovTech Polska, CERN, NCBR, Łukasiewicz PIAP, PCSS oraz @ELKApw.

Celem konkursu jest wyłonienie i promowanie wyróżniających się Absolwentów Uczelni Wyższych, którzy ukończyli kształcenie na studiach I stopnia, w ramach następujących obszarów: automatyka, bioinformatyka, cyberbezpieczeństwo, elektromobilność, elektrotechnika, elektronika, fizyka techniczna, geoinformatyka, informatyka, inżynieria biomedyczna, inżynieria i analiza danych, robotyka, sztuczna inteligencja, telekomunikacja, teledetekacja i geonauka, nauczenie maszynowe i pokrewnych poprzez ocenę merytoryczną ich Prac Dyplomowych przez reprezentantów z Przemysłu oraz Uczelni.

Najwyższym wyróżnieniem w konkursie pozostaje dyplom sygnowany przez jego Patronów. To najcenniejsza nagroda będąca wyrazem najwyższego uznania, symbol współpracy środowisk naukowych z uczelniami oraz zaangażowania w projekt wielu naukowców oraz pracowników firm. Nagrody rzeczowe w konkursie to drony i słuchawki bezprzewodowe.

Do Konkursu mogą zostać zgłoszone prace dyplomowe I stopnia, które spełniają wszystkie poniższe wymogi:

• Zostały przygotowane w języku polskim lub angielskim
  • Zostały obronione przez studenta/ów w/w kierunku w okresie od 01.04.2022 do 31.03.2023
  • Autor Pracy otrzymał średnią ocen minimum 4.5 (od promotora i recenzenta) lub znalazł się w gronie 15 najlepszy prac na Wydziale i Kierunku studiów
  • Autorzy oraz Promotor pracy wyrazili zgodę na zgłoszenie jej oraz na udostępnienie swoich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail i stopnia naukowego na potrzeby przeprowadzenia konkursu na formularzu organizatora umieszczonego na stronie organizatora

Pracę dyplomową należy zgłosić przez portal organizatora do 08.05.2023 r.

Koordynatorem konkursu jest dr inż. Katarzyna Szymańska-Rouba  - katarzyna.zykwinska-rouba@p.lodz.pl