Najlepszy nauczyciel roku 2020/2021

29 listopada poznaliśmy laureatów plebiscytu na Najlepszego Nauczyciela PŁ, organizowanego przez Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej.

Z przyjemnością informujemy, że laureatem na naszym Wydziale – najlepszym nauczycielem roku 2020/2021, został dr inż. Michał Karbowańczyk. Nominowani byli również: prof. dr  hab. Wojciech Kryszewski oraz dr inż. Mateusz Smoliński.

Dla Pana dra Michała Karbowańczyka to już drugie takie wyróżnienie z rzędu.

Ponadto miło nam poinformować, że diamentowy tytuł Najlepszego Nauczyciela Politechniki Łódzkiej zdobyła dr Anita Fajczak-Kowalska. Wyróżnienie to przyznawane jest nauczycielom, którzy już wielokrotnie zdobywali miano najlepszego wykładowcy. Pani doktor jest pracownikiem naszego Wydziału, jednak w tym roku nominowana była z ramienia Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji, gdzie prowadzi zajęcia na kierunku Logistyka.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno w pracy zawodowej jak i życiu osobistym!