Nauczyciel akademicki roku

Znamy wyniki konkursu Nauczyciel Akademicki Roku 2022/2023 organizowanego przez Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej!

Zwycięzcą z Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej został mgr inż. Błażej Dziuba z Instytutu Informatyki! Jakie odczucia towarzyszyły laureatowi w związku z nagrodą? "Przyznam, że trudno mi wyrazić odczucia, ale czuję satysfakcję i radość z bycia docenionym przez zapewne spore grono studentów, jestem także wdzięczny, przede wszystkim tym którzy na mnie zagłosowali i tym samym przyczynili się do otrzymania przeze mnie nagrody, która wyróżniła moją osobę. Bardzo serdecznie dziękuję za zaufanie i oddane na mnie głosy" - podkreśla mgr Dziuba.

Nominowani zostali również dr inż. Mateusz Smoliński oraz dr inż. Marcin Kwapisz.

Doktor Smoliński dodatkowo otrzymał nominację za najlepsze powiedzenie (które rok temu zwyciężyło w tej kategorii) - "Nie każdy musi zostać informatykiem".