Rekrutacja do Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej

Interdyscyplinarna Szkoła Doktorska Politechniki Łódzkiej prowadzi kształcenie w 12 dyscyplinach i 4 dziedzinach naukowych. Sprawdź szczegóły dotyczące dyscyplin, w ramach których prowadzone są badania na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej!

Rekrutacja do IDS PŁ rozpoczyna się 29 sierpnia. Elektroniczna rejestracja kandydatów potrwa do 7 września, a w dniach 20-27 września będą odbywać się rozmowy rekrutacyjne. Wyniki zostaną opublikowane 30 września.

Wszystkie szczegóły i pełen harmonogram rekrutacji dostępne są na stronie Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej Politechniki Łódzkiej.

Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej prowadzi badania w trzech dyscyplinach naukowych:

• nauki fizyczne w dziedzinie nauk przyrodniczych i ścisłych
  • matematyka w dziedzinie nauk przyrodniczych i ścisłych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych