Spotkanie z absolwentem FTIMS

Sekcja Twórców Gier Koła Informatycznego Niepokoju PŁ organizuje spotkanie z absolwentem naszego Wydziału - Arkadiuszem Antonikiem, który obecnie pełni stanowisko Engineering Director w firmie CD PROJEKT RED.

W najbliższą środę (18.01) zapraszamy na gościnną prelekcję pt. "Behind the scene of UI framework challenges in Cyberpunk 2077", którą poprowadzi Arkadiusz Antonik - absolwent naszego Wydziału, a obecnie Engineering Director w firmie CD PROJEKT RED

Wydział FTIMS współpracuje od wielu lat z firmą CD PROJEKT RED m.in. w ramach ogólnopolskiego wydarzenia, jakim jest Konkurs Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych, gdzie przedstawiciele CDR stanowią ważną część składu jurorskiego.

Bardzo się cieszymy, że specjaliści z branży znajdują czas, by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi twórcami gier wideo.

Spotkanie odbędzie się 18.01.2023 o godzinie 18:00 w sali kinowej budynku B-19 (parter), ul. Wólczańska 217/223. Wstęp wolny - serdecznie zapraszamy.

Organizatorem wydarzenia jest Sekcja Twórców Gier Koła Informatycznego Niepokoju PŁ działającego przy Wydziale FTIMS.