Spotkanie z matematyką stosowaną

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z matematyką stosowaną!

Instytut Matematyki Wydziału FTIMS organizuje cykl wydarzeń on-line zatytułowanych Spotkania z matematyką stosowaną. Wykłady odbywają się w każdy drugi wtorek miesiąca o godzinie 18:00. Na każde spotkanie zostaje zaproszony absolwent, który przybliża możliwości kariery po ukończenie naszych kierunków.

W trakcie każdego spotkania organizowany jest konkurs matematyczny. Trzy pierwsze osoby, które prześlą poprawnie rozwiązane zadanie otrzymują nagrody.

Najbliższe wydarzenie z cyklu odbędzie się 9 maja o godz. 18:00. Spotkanie zatytułowane Czy da się wygrać w grach losowych? poprowadzi dr hab. Szymon Głąb, prof. uczelni.

Szczegóły dotyczące zapisów i link do wydarzenia dostępne są na stronie Instytutu Matematyki.