Spotkanie z Matematyką Stosowaną

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu: Spotkania z Matematyką Stosowaną!

Instytut Matematyki Stosowanej Wydziału FTIMS PŁ zaprasza na pierwsze po wakacyjnej przerwie wydarzenie z cyklu Spotkania z Matematyką Stosowaną. W każdy drugi wtorek miesiąca o godzinie 18:00 za pośrednictwem MS Teams absolwenci Instytutu Matematyki przybliżą możliwości kariery, jakie niesie ze sobą ukończenie poszczególnych kierunków studiów. W trakcie każdego spotkania organizowany jest konkurs matematyczny. Trzy pierwsze osoby, które prześlą poprawnie rozwiązane zadanie otrzymują nagrody. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do uczniów szkół średnich i nauczycieli.

Najbliższe spotkanie pt. "Paradoks - nadzieja na postęp" odbędzie się 12 września o godzinie 18:00. Poprowadzi je dr Robert Stegliński.

Link do udziału w wydarzeniu.