Uroczystość rozdania dyplomów

Serdecznie zapraszamy absolwentów Wydziału FTIMS, którzy obronili prace dyplomowe w roku akademickim 2022/2023 do wzięcia udziału w uroczystości rozdania dyplomów! Po raz drugi w historii Wydziału zostaną rozdane także srebrne dyplomy dla absolwentów, którzy w tym roku obchodzą jubileusz 25-lecia ukończenia studiów.

13 kwietnia o godzinie 11:00 na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej odbędzie się uroczystość rozdania dyplomów. Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów, którzy ukończyli studia I lub II stopnia w roku akademickim 2022/2023, do odwiedzenia swojej Alma Mater, spotkania z kolegami z roku, wykonania pamiątkowych zdjęć czy symbolicznego podrzucenia biretów.

Po raz drugi w historii Wydziału FTIMS srebrne dyplomy otrzymają absolwenci, którzy w tym roku obchodzą 25-lecie ukończenia studiów. Wierzymy, że to świetna okazja do powrócenia pamięcią w studenckie czasy.

Absolwentów, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2022/2023 i są zainteresowani wzięciem udziału w uroczystości prosimy o wypełnienie formularza i dostarczenie oryginału dyplomu w twardej oprawie do 5 kwietnia 2024 (dziekanat, pokój nr 3).

Absolwentów, którzy w tym roku obchodzą 25-lecie ukończenia studiów i są zainteresowani wzięciem udziału w uroczystości prosimy jedynie o wypełnienie formularza - podczas uroczystości zostaną im wręczone jubileuszowe, srebrne dyplomy.

W razie wszelkich pytań związanych z uroczystością prosimy o kontakt mailowy pod adresem: agata.zasada@p.lodz.pl