Wydział FTIMS na Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi obecności Wydziału FTIMS na Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi!

W dniach 7-8 października 2023 r. odbędzie się 34. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - największe tego typu wydarzenie w Polsce oraz całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Gdzie podczas wydarzenia spotkacie przedstawicieli Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej:

• 7.10 o godz. 11:00 dr hab. inż. Rafał Szrajber, prof. uczelni poprowadzi panel "Jak dobrze zacząć w gamedevie?"
  • 7.10 o godz. 12:00 dr hab. inż. Rafał Szrajber, prof. uczelni weźmie udział w panelu "Schreiber vs. Szrajber: sztuczna inteligencja w służbie gier - opowiada inteligencja prawdziwa"
  • 7.10 o godz. 13:00 odbędzie się prezentacja Konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych
  • 7-8.10 wystawa PHOTOmodeBOOK - dr hab. inż. Rafał Szrajber, prof. uczelni prezentuje kolejną odsłonę wystawy dokumentującej jego wirtualne podróże

Pełen harmonogram dostępny jest na stronie wydarzenia.

Do zobaczenia na Festiwalu!