Wydział FTIMS na Salonie Maturzystów

Zastanawiasz się nad wyborem studiów? Odwiedź Salon Maturzystów w Łodzi i we Wrocławiu i dowiedz się więcej o możliwościach, jakie niesie za sobą kształcenie na Wydziale FTIMS!

Organizowane przez Perspektywy Salony Maturzystów są przestrzenią, w której uczniowie szkół średnich mogą poznać swoje uczelnie wyższe. Podczas tegorocznych spotkań na stoisku Łodzi Akademickiej czekają na Was przedstawiciele trzech łódzkich uczelni (Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego). Z Wydziałem FTIMS będziecie mogli spotkać się w dniach 12-13 września na Politechnice Wrocławskiej oraz 21-22 września na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Zastanawiacie się jakie możliwości kariery czekają na Was po ukończeniu poszczególnych kierunków studiów? Jakie przedmioty należy zdawać na maturze, aby zostać na nie zakwalifikowanym? A może myślicie nad wzięciem udziału w konkursie Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych, ale jeszcze macie wątpliwości? Odwiedźcie nas na Salonie Maturzystów i poznajcie możliwości jakie niosą za sobą studia na FTIMSie!