Wydziałowa inauguracja roku akademickiego 22/23

W miniony piątek odbyła się inauguracja roku akademickiego 2022/2023 na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej!

Studenci I roku Aktuariatu i analizy finansowej, Fizyki Technicznej, Informatyki Stosowanej i Matematyki Stosowanej mieli okazję poznać Władze Wydziału, spotkać się z przedstawicielami Biblioteki Głównej PŁ i organizacji studenckich, a także posłuchać inspirującego wykładu dra hab. Filipa Strobina, prof. PŁ zatytułowany: "Świat fraktali. Jak prosta matematyka modeluje skomplikowaną rzeczywistość".

Po części oficjalnej Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału FTIMS oprowadziła nowych studentów po terenie kampusu.

Mamy nadzieję, że towarzyszący uroczystości entuzjazm będzie utrzymywał się przez cały rok akademicki!