Zawód Naukowiec powraca po wakacyjnej przerwie!

Zawód Naukowiec powraca na Wydział FTIMS po wakacyjnej przerwie. Pierwsze spotkanie już 21 października!

Spotkania z cyklu Zawód Naukowiec przeznaczone są dla osób powyżej 13 roku życia. Uczestnicy mają okazję poznać osiągnięcia pracowników i studentów PŁ. Szkoły (klasy) mogą także uczestniczyć w spotkaniach w ramach zajęć z doradztwa zawodowego (Instytut Matematyki wystawia odpowiednie certyfikaty).

Najbliższe spotkanie odbędzie się w hybrydowo:

• stacjonarnie w Instytucie Matematyki (Al. Politechniki 8, budynek B9, aula F10)
  • zdalnie - link do spotkania

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00. W pierwszej części wystąpią naukowcy - dr hab. inż. Przemysław Kubiak, prof. uczelni z Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Aleksandra Woźniak i Łukasz Barszczak z zespołu Iron Warriors, którzy opowiedzą o silnikach spalinowych w czasach elektromobliności, jak przejechać 837 km na jednym litrze paliwa! O godzinie 12:30 odbędzie się prezentacja pojazdu.

Chęć uczestnictwa w wydarzeniu prosimy zgłaszać do pani dr Anny Olek - anna.olek@p.lodz.pl.