Złoty medal dla Studentki FTIMS

Studentka Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej - Anna Banachowicz - zdobyła I miejsce podczas Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w tenisie stołowym.

Wydarzenie odbyło się w Sali Centrum Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby w Gdańsku. Naszą Uczelnię reprezentował Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej, do którego należy Anna Banachowicz - złota medalistka tegorocznych zawodów i studentka V semestru Informatyki stosowanej.
- W dniach 25-27.11.2022 miałam możliwość brania udziału w Integracyjnych Mistrzostwach Polski AZS w tenisie stołowym, gdzie byłam jedną z zawodniczek reprezentujących Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej, z czego jestem bardzo dumna. Bardzo się cieszę, że udało mi się z powodzeniem rozegrać mecze i zająć pierwsze miejsce. Sukces w Mistrzostwach odniosły także moje koleżanki z drużyny, które również zajęły miejsca na podium. Myślę, że dla nas wszystkich bardzo ważne było wzajemne wsparcie w czasie Mistrzostw, ale także wspólne treningi przed zawodami pod okiem Pani mgr Teresy Biela-Jesionowskiej. – wspomina zwyciężczyni.

Niezmiernie cieszymy się, że nasi studenci odnoszą sukcesy w tak różnorodnych dziedzinach – również w sporcie. Życzymy dalszych sukcesów.