Zwycięska praca współautorstwa prof. Wosiak

Praca współautorstwa dr hab. inż. Agnieszki Wosiak, prof. uczelni najlepszą międzyuczelnianą publikacją naukową!

Znamy wyniki Konkursu o Nagrodę JM Rektora Politechniki Łódzkiej prof. dra hab. inż. Krzysztofa Jóźwika oraz JM Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi prof. dra hab. n. med. Radzisława Kordka, na najlepszą międzyuczelnianą publikację naukową w 2023 roku.

Zwyciężył zespół autorów pracy: "Lipid Profile in Children Born Small for Gestational Age" składający się z 5 naukowców z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - dr n. med. Justyny Zamojskiej, dr n. med. Katarzyny Niewiadomskiej-Jarosik, dr n. med. Beaty Kierzkowskiej, dr n. med. Marty Grucy, prof. dr hab. n. med. Elżbiety Smolewskiej i Pani Prodziekan Wydziału FTIMS - dr hab. inż. Agnieszki Wosiak, prof. uczelni.

Praca ukazała się w czasopiśmie „Nutrients” i uzyskała 924 punkty według algorytmu opisanego w Regulaminie konkursu.