Kolejne sportowe sukcesy naszego studenta

Data dodania
Kategorie

Z ogromną radością informujemy o kolejnych sportowych osiągnięciach Pana Tomasza Józefiaka. Student Wydziału FTIMS prezentuje ostatnio wyśmienitą formę, osiągając świetne rezultaty w wielu dyscyplinach. Tym razem nasz reprezentant zapisał na swoim koncie pierwsze i trzecie miejsce w podciąganiu na drążku i bieganiu po schodach.

Image
  • 3 czerwca 2022 r. w Centrum Sportu PŁ odbyły się I Mistrzostwa Politechniki Łódzkiej w podciąganiu na drążku. W zawodach wzięło udział około 100 studentów i pracowników naszej Uczelni. Tomasz Józefiak zajął I miejsce w swojej kategorii wagowej do 95kg!

• 12 czerwca 2022 r. odbyły się I Łódzkie Zawody Towerrunningowe. Zawodnicy mieli do pokonania 320 schodów 14 pięter Orion Business Tower Łódź. Tomasz Józefiak pokonał ten dystans w czasie 58 sekund i zdobył brązowy medal! Wyprzedzili go medaliści Mistrzostw Polski w bieganiu po schodach (jedynie o 1 i o 2 sekundy).