Opiekunowie lat

Fizyka Techniczna - studia I stopnia

dr inż. Piotr Górski
Opiekun I roku studiów
piotr.gorski@p.lodz.pl

Fizyka Techniczna - studia II stopnia

dr inż. Andrzej Brozi
Opiekun I roku studiów
andrzej.brozi@p.lodz.pl


Informatyka Stosowana - studia I stopnia
stacjonarne

I rok - dr inż. Bożena Borowska
bozena.borowska@p.lodz.pl

Ponadto każda z grup ma swojego opiekuna:

gr. 1 - dr inż. Marcin Kacprowicz
marcin.kacprowicz@p.lodz.pl

gr. 2 - dr Marcin Ostrowski
marcin.ostrowski@p.lodz.pl

gr. 3 - mgr inż. Błażej Dziuba
blazej.dziuba@p.lodz.pl

gr. 4 - dr inż. Roman Krasiukianis
roman.krasiukianis@p.lodz.pl

gr. 5 - dr inż. Kamil Stokfiszewski
kamil.stokfiszewski@p.lodz.pl

gr. 6 - dr inż. Jędrzej Mońko
jedrzej.monko@p.lodz.pl

gr. 7 - dr inż. Andrzej Rychlik
andrzej.rychlik@p.lodz.pl


II rok - dr inż. Bożena Borowska

bozena.borowska@p.lodz.pl

III, IV rok - dr inż. Krzysztof Lichy
krzysztof.lichy@p.lodz.pl

 

Informatyka Stosowana - studia II stopnia stacjonarne

dr hab. inż. Piotr Napieralski
piotr.napieralski@p.lodz.pl

 

Informatyka Stosowana - studia I stopnia niestacjonarne

dr inż. Michał Karbowańczyk
michal.karbowanczyk@p.lodz.pl

 

Informatyka Stosowana - studia II stopnia niestacjonarne

dr hab. inż. Agnieszka Wosiak
agnieszka.wosiak@p.lodz.pl

 

Matematyka Stosowana - studia I stopnia

I rok - dr Artur Wachowicz
artur.wachowicz@p.lodz.pl


Ponadto każda z grup ma swojego opiekuna:

gr. 1 - prof.  Marek Galewski
marek.galewski@p.lodz.pl

gr. 2 - dr Henryk Dębiński
henryk.debinski@p.lodz.pl

gr. 3 - dr Jacek Rogowski
jacek.rogowski.1@p.lodz.pl

gr. 4 - prof. Włodzimierz Fechner
wlodzimierz.fechner@p.lodz.pl

gr. 5 - dr Igor Kossowski
igor.kossowski@p.lodz.pl

II rok - dr Magdalena Nockowska-Rosiak
magdalena.nockowska@p.lodz.pl

III rok - dr Violetta Lipińska
violetta.lipinska@p.lodz.pl

 

Matematyka Stosowana - studia II stopnia

I rok - dr hab. Przemysław Gordinowicz
przemyslaw.gordinowicz@p.lodz.pl

II rok - dr Agnieszka Drwalewska
agnieszka.drwalewska@p.lodz.pl
 

Information Technology

dr inż. Jan Rogowski
Opiekun I roku studiów
jan.rogowski@p.lodz.pl

 

Mathematical Methods in Data Analysis

Opiekun kierunku
dr hab. Katarzyna Szymańska-Dębowska
katarzyna.szymanska-debowska@p.lodz.pl

 

Modelling and Data Science

Opiekun kierunku
dr inż. Łukasz Piskorski
lukasz.piskorski@p.lodz.pl

 

 

Strona dziala - zabbix