Akademicka Łódź Matematyczna
Data dodania 05/09/2022 - 08:11
Kategorie
Polskie Towarzystwo Matematyczne we współpracy z Instytutem Matematyki Politechniki Łódzkiej oraz Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego z finansowym wsparciem Centrum OPUS i Urzędu Miasta Łodzi, organizuje cykl spotkań z matematyką pod nazwą Akademicka Łódź Matematyczna.
czapka akademicka na stosie książek i dyplom związany czerwoną wstążką
Data dodania 08/08/2022 - 13:38
Kategorie
Zarząd Województwa Łódzkiego ogłasza XXIII edycję Konkursu o nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego na najlepsze rozprawy i prace tematycznie związane z województwem łódzkim. Do konkursu mogą być zgłoszone prace obronione w 2021 roku, dotychczas nienagrodzone w formie nagrody pieniężnej w innych konkursach.
zdjęcie PŁ
Data dodania 21/06/2022 - 16:32
Kategorie
We wtorek (21 czerwca br.) JM Rektor, prof. Krzysztof Jóźwik, wręczył Nagrody Politechniki Łódzkiej im. prof. Urszuli Ledzewicz za najlepszą pracę doktorską z zastosowań matematyki. Uroczystość odbyła się w Rektoracie Politechniki Łódzkiej o godz. 13:00.

Strona dziala - zabbix