Dziekanat

Image
Budynek dziekanatu FTIMS

Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej PŁ

ul. Wólczańska 215
93-005 Łódź

e-mail: w-7@adm.p.lodz.pl








Dziekanat przyjmuje interesantów w następujących godzinach:

poniedziałek – czwartek: 10:00-13:00

piątek: nieczynne

W godzinach przyjęć studentów mogą występować utrudnienia w połączeniu telefonicznym z pracownikami dziekanatu.

 

mgr Anna Bejmert
Kierownik Dziekanatu FTIMS
tel. 42 631 36 00
anna.bejmert@p.lodz.pl
 

mgr Marzena Derendarz
tel. 42 631 36 05
marzena.derendarz@p.lodz.pl
studia stacjonarne
ankiety dydaktyczne
przeniesienia z innej uczelni, zmiany kierunku studiów
wsparcie NTN
Pokój 1

mgr Katarzyna Kowal
tel. 42 631 36 05
katarzyna.kowal@p.lodz.pl
studia stacjonarne
praca z systemem POL-on
Pokój 1

mgr Joanna Olczyk
tel. 42 631 36 05
joanna.olczyk@p.lodz.pl
opłaty za usługi edukacyjne
podział na specjalności
Pokój 1

mgr Ewa Szkudlarek
tel. 42 631 36 05
ewa.szkudlarek@p.lodz.pl
program Erasmus+
studenci zagraniczni na pełny okres studiów
dyplomy w wersji angielskiej
wsparcie NTN
redakcja strony internetowej Wydziału
Pokój 1


Ewa Grędas
tel. 42 631 39 61
ewa.gredas@p.lodz.pl
studia niestacjonarne
legitymacje studenckie
Pokój 3

mgr inż. Dominika Siwecka
tel. 42 631 39 62
dominika.siwecka@p.lodz.pl
obciążenia dydaktyczne
przedmioty obieralne
podania o IPS i IOS
Pokój 7

mgr Magdalena Szejna
tel. 42 631 39 62
magdalena.szejna@p.lodz.pl
pokój 7

Strona dziala - zabbix