Dziekanat

Image
Budynek dziekanatu FTIMS

Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej PŁ

ul. Wólczańska 215
93-005 Łódź

e-mail: w-7@adm.p.lodz.pl

Dziekanat przyjmuje interesantów w następujących godzinach:

poniedziałek – czwartek: 10:00-13:00
piątek: nieczynne

W godzinach przyjęć studentów mogą występować utrudnienia w połączeniu telefonicznym z pracownikami dziekanatu.

 

Treść (rozbudowana)
Kierownik Dziekanatu FTIMS

mgr Anna Bejmert
Kierownik Dziekanatu FTIMS
Sprawy naukowe, studia podyplomowe
tel. 42 631 36 00
anna.bejmert@p.lodz.pl
Pokój 1

 

Dyplomanci, legitymacje, pomoc materialna, ubezpieczenia, zaświadczenia

lic. Joanna Herbik
tel. 42 631 39 61
joanna.herbik@p.lodz.pl
Pokój 3

mgr Katarzyna Kowal
tel. 42 631 39 61
katarzyna.kowal@p.lodz.pl
Pokój 3

Sprawy dydaktyki

mgr Marzena Derendarz
tel. 42 631 36 05
marzena.derendarz@p.lodz.pl
ankiety dydaktyczne
Nowy Terminal Nauczyciela
Pokój 1

mgr Joanna Olczyk
tel. 42 631 36 05
joanna.olczyk@p.lodz.pl
opłaty za usługi edukacyjne
podział na specjalności
Pokój 1

mgr inż. Dominika Siwecka
tel. 42 631 39 62
dominika.siwecka@p.lodz.pl
obciążenia dydaktyczne
przedmioty obieralne
Indywidualny Program Studiów, Indywidualna Organizacja Zajęć
Pokój 7

mgr Ewa Szkudlarek
tel. 42 631 36 05
ewa.szkudlarek@p.lodz.pl
program Erasmus+
studenci zagraniczni na pełny okres studiów
dyplomy, zaświadczenia w jęz. angielskim
Nowy Terminal Nauczyciela
Pokój 1

Promocja Wydziału FTIMS

mgr Agata Zasada
tel. 42 631 39 62
agata.zasada@p.lodz.pl

Strona dziala - zabbix