Kolejna odsłona cyklu Zawód Naukowiec

Zapraszamy młodzież powyżej 13 roku życia i osoby dorosłe do wzięcia udziału w fascynującej podróży przez różnorodne obszary nauki! Spotkania odbywające się w Instytucie Matematyki Wydziału FTIMS PŁ pozwalają odkrywać wynalazki kształtujące i zmieniające otaczającą nas rzeczywistość.

Najbliższe wydarzenie odbędzie się 10 grudnia. Od godziny 11:00 będą miały miejsca wystąpienia naukowców:

• dr inż. Ilona Gałązka-Czarnecka pochyli się nad pytaniem - Czy można w zdrowiu własnego żółwia przeżyć?
  • Barbara Lewandowska przybliży przydomowe turbiny wiatrowe, czyli jeden z tematów badawczych projektu GUST.

O godzinie 12:30 nastąpi pokaz turbiny wiatrowej zorganizowany przez członków GUST Project.

Wydarzenie odbywa się w formie hybrydowej.
Stacjonarnie: w Instytucie Matematyki Wydziału FTIMS PŁ - ul. Wólczańska 215, budynek B9 (lodex), aula F10 - imienne zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu prosimy przesyłać do pani dr Anny Olek - anna.olek@p.lodz.pl
Zdalnie: za pośrednictwem aplikacji MS Teams - link do spotkania