Kolejne, międzynarodowe sukcesy Projektu Grydsen

Projekt Grydsen stworzony przez pracowników Instytutu Informatyki Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej i Grydsen Sp. z o. o. odnosi kolejne sukcesy!

Projekt Grydsen pomaga seniorom w zachowaniu sprawności fizycznej i pamięciowej. Wspiera diagnostykę, terapię, profilaktykę, rehabilitację medyczną, a także edukację osób chorych i zdrowych, wykorzystując przy tym mechanizmy grywalizacji.

Tym razem projekt Grydsen został doceniony przez:

• National Research Council of Thailand, który przyznał mu złotą nagrodę w kategorii Recognition of creative efforts to invent
  • Inventors Circle podczas Thailand Inventors' Day 2023, który przyznał Canadian Special Award of Excellence.

Aplikacja dostępna jest w języku polskim, angielskim, niemieckim i francuskim.

Członkowie zespołu:
Instytut Informatyki, Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej: dr hab. inż. Adam Wojciechowski, prof. PŁ, dr inż. Jarosław Andrzejczak, mgr inż. Jan Bełczącki, mgr inż. Wiktoria Kopania (Kozłowicz), mgr inż. Sonia Jach, mgr inż. Krystian Jabłoński.
Grydsen Sp. z o.o.: dr Michał Majcherek, dr n. med. Marta Podhorecka, dr Anna Pyszora, mgr Elżbieta Izdebska, mgr Karolina Juszczyk, mgr Magdalena Liberacka-Dwojak, dr n. med. Radosław Perkowski.