Konferencja Hypercomplex 2024

Serdecznie zapraszamy na konferencję Hypercomplex 2024, która odbędzie się już we wrześniu na Wydziale FTIMS.

W dniach 14-18 września w Instytucie Fizyki Wydziału FTIMS odbędzie się konferencja HyperComplex Seminar 2024. Wydarzenia skupia się wokół fizyki matematycznej oraz analizy zespolonej i kwaternionowej, a także odnoszącej się do stosowalności rozmaitych struktur matematycznych szeroko rozumianej technice (informatyka klasyczna i kwantowa, elektronika, chemia kwantowa, sztuczna inteligencja). Wstęp na wydarzenie jest wolny. Zapraszamy również studentów ze swoimi prelekcjami lub propozycjami prelekcji - prosimy je przesyłać do współorganizatorów.

Aby wziąć udział w konferencji w formie stacjonarnej (Arena Magica, Instytut Fizyki PŁ) należy zarejestrować się mailowo pod adresem HyperComplexSeminar@gmail.com lub malgorzata.nowak-kepczyk@kul.pl.

Uczestnictwo online jest możliwe po wcześniejszym kontakcie pod adresem krzysztof.pomorski@p.lodz.pl lub mariusz.zubert@p.lodz.pl

Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest na stronie konferencji