Nasi studenci w międzynarodowym konkursie tworzenia gier wideo

Zespół złożony ze studentów Wydziału FTIMS bierze udział w finałach konkursu Indie Showcase w ramach międzynarodowej konferencji Game Access Conference, organizowanej w dniach 2-3.06.2023 r. w Brnie (Czechy). Gra stworzona przez naszych reprezentantów nosi tytuł "Where are the scissors?".

Zespół w Brnie reprezentują (od lewej): Damian Szafarczyk, Maciej Włodarczyk, Emil Bakalarski, Mateusz Stawiany, Monika Dyczka oraz Michał Malarski.

Nasi studenci rywalizują z blisko setką projektów gier indie z różnych krajów. Warto dodać, że pozostali finaliści to w dużej mierze małe i średnie firmy z branży gier wideo, co potwierdza skalę sukcesu młodych twórców. Przypomnijmy, że w zeszłym roku inny zespół z naszego Wydziału - DVD Unicorns - zdobył w tym konkursie główną nagrodę Best Gameplay. Tym bardziej trzymamy kciuki za naszych tegorocznych reprezentantów!