Rekrutacja do programu E2TOP

E2TOP - Excellence in Engineering: Talents in Research with Opportunities Programme to program stworzony dla wyjątkowo uzdolnionych studentów oraz ambitnych i entuzjastycznych nauczycieli akademickich.

Program ma na celu stymulować i wspierać rozwój naukowy studentów I stopnia Politechniki Łódzkiej. Polega na realizacji indywidualnej ścieżki kształcenia, która opiera się na prowadzeniu pracy badawczej. E2TOP umożliwia wsparcie w tworzeniu profesjonalnej ścieżki rozwoju naukowego i zawodowego. Podczas trwania programu każdy student otrzymuje wsparcie opiekuna naukowego, którego zadaniem jest wspieranie w pracy i ułatwianie poszerzania wiedzy.

Student aplikujący do programu składa (zgodnie z harmonogramem) do Rady Programowej wniosek aplikacyjny. Wniosek powinien być uzupełniony o pisemną rekomendację nauczyciela akademickiego. Dokumenty aplikacyjne należy dostarczyć do Centrum Kształcenia (budynek A27) do pokoju nr CH 4, w godzinach 9.00-13.00.

Więcej informacji o E2TOP dostępnych jest na stronie programu.