Rekrutacja na studia I stopnia

Rozpoczęła się rekrutacja na studia I stopnia na Politechnice Łódzkiej. Do 10 lipca możesz zarejestrować się na studia inżynierskie lub licencjackie na Wydziale FTIMS!

Trwa rekrutacja na studia I stopnia na Politechnice Łódzkiej. Od października na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej można podjąć kształcenie na następujących kierunkach:

Studia w języku polskim:

Studia w języku angielskim (współprowadzone wraz z Centrum Kształcenia Międzynarodowego - IFE):

Pod linkami dostępne są wszystkie szczegóły dotyczące poszczególnych kierunków: szczegóły dotyczące kształcenia, przedmioty rekrutacyjne, specjalności, możliwości zatrudnienia po studiach czy najpopularniejsza miejsca na praktyki.

Harmonogram, wykaz wymaganych dokumentów czy inne szczegóły dotyczące przyjęć dostępne są na stronie rekrutacji.