Rekrutacja na studia II stopnia

Do 26 lutego trwa rekrutacja na studia II stopnia na Politechnice Łódzkiej. Sprawdź jakie kierunki możesz studiować od marca na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej PŁ!

Rozpoczęła się rekrutacja zimowa na studia magisterskie na Politechnice Łódzkiej. Na Wydziale FTIMS od marca można rozpocząć kształcenie w ramach następujących kierunków:

• Fizyka techniczna - o przyjęcie mogą ubiegać się osoby posiadające tytuł inżyniera, magistra inżyniera lub równoważny po kierunkach technicznych, absolwenci wszystkich kierunków akademii medycznych (uniwersytetów medycznych) lub posiadający co najmniej tytuł licencjata po kierunkach: astronomia, biologia, chemia, fizyka, informatyka, matematyka, matematyka stosowana.
    Dostępna specjalność: Optoelektronika

• Informatyka stosowana - o przyjęcie mogą ubiegać się osoby posiadające tytuł inżyniera, licencjata, magistra inżyniera, magistra lub równoważny. Osoby nieposiadające tytułu zawodowego inżyniera proszone są o przedstawienie dokumentów potwierdzających posiadanie kompetencji inżynierskich równoważnych 30 punktom ECTS.
    Dostępne specjalności:
    - Data Science
    - Grafika komputerowa i multimedia
    - Interfejsy Użytkownika i Badania Użyteczności (UI/UX)
    - Inżynieria oprogramowania i uczenie maszynowe
    - Technologie gier i systemów interaktywnych

Kandydaci powinni posiadać umiejętności z języka angielskiego na poziomie B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, pozwalające mu na czynne uczestnictwo w wybranych zajęciach odbywających się w języku angielskim.

Pełen harmonogram dostępny jest na stronie rekrutacji PŁ.