Rozstrzygnięcie Konkursu Engineer 4 Science 2022

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Konkursu Prac Dyplomowych I-go stopnia Engineer 4 Science 2022 pod patronatem Polskiej Sekcji IEEE oraz GovTech Polska.

W tegorocznej edycji Konkursu nagrodzono następujące prace napisane i obronione na Wydziale FTIMS Politechniki Łódzkiej:

Zwycięska praca*:

Tytuł pracy:   Application supporting the epilepsy diagnosis based on EEG data analysis using machine learning methods

Autor:             inż. Karolina Maciejewska

Promotor:     dr hab. inż. Agnieszka Wosiak, prof. PŁ

* ) Zwycięska Praca przechodzi do następnego etapu – konkursu ogólnopolskiego - Superstar 4 Science 2022, który odbędzie się w listopadzie 2022.

Wyróżnienie pierwszego stopnia:

Tytuł pracy:   Book recommendation application based on user profile

Autor:              inż. Agnieszka Pekasiewicz

Promotor:      dr hab. inż. Agnieszka Wosiak, prof. PŁ

Wyróżnienie drugiego stopnia:

Tytuł pracy:   Application of deep learning methods for image synthesis

Autor:             inż. Tomasz Witczak

Promotor:     dr hab. inż. Adam Wojciechowski, prof. PŁ

Wszyscy Laureaci zostaną uhonorowani prestiżowym Dyplomem IEEE. Zwycięskie prace oraz wyróżnienia pierwszego stopnia otrzymują dodatkowo nagrody rzeczowe.

Autorom prac i ich Opiekunom serdecznie gratulujemy!

Pełna lista laureatów dostępna jest na stronie Organizatora Konkursu: https://results.e4s2022.4scienceinstitute.org/