Stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego dla Studenta Wydziału FTIMS

Mateusz Lichman, student II roku studiów II stopnia na kierunku Matematyka stosowana otrzymał stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego!

Pan Lichman został uhonorowany stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego III stopnia w kategorii "student"!

Jego opiekunem naukowym jest dr Jarosław Swaczyna. Pan Lichman jest też współautorem publikacji naukowej "On functions preserving products of certain classes of semimetric spaces", która w 2021r. ukazała się w czasopiśmie naukowym Tatra Mt. Math. Publ, którą tworzył wraz z naszymi absolwentami i pracownikami: drem Piotrem Nowakowskim, obecnie zatrudnionym na Uniwersytecie Łódzkim i drem inż. Filipem Turobosiem pracującym w Instytucie Matematyki.

Mateusz Lichman w obecnym roku akademickim otrzymał także stypendium Ministra Edukacji i Nauki, Fundacji Politechniki Łódzkiej czy Stypendium Rodziny Bronowickich.