Sukces w konkursie Engineer 4 Science

Konkurs Engineer 4 Science został rozstrzygnięty! W gronie zwycięzców znaleźli się nasi absolwenci!

Konkurs miał na celu wyłonienie i promowanie wyróżniających się Absolwentów Uczelni Wyższych, którzy ukończyli kształcenie na studiach I stopnia, w ramach następujących obszarów: automatyka, bioinformatyka, cyberbezpieczeństwo, elektromobilność, elektrotechnika, elektronika, fizyka techniczna, geoinformatyka, informatyka, inżynieria biomedyczna, inżynieria i analiza danych, robotyka, sztuczna inteligencja, telekomunikacja, teledetekacja i geonauka, nauczenie maszynowe i pokrewnych poprzez ocenę merytoryczną ich Prac Dyplomowych przez reprezentantów z Przemysłu oraz Uczelni.

Jury przyznało tytuł najlepszej pracy "Transformery w grafowych splotowych sieciach neuronowych", napisanej przez inż. Bartosza Durysa, której promotorem był dr inż. Arkadiusz Tomczyk.

Wyróżnienie pierwszego stopnia otrzymała praca "Champion Recommendation in League of Legends Using Machine Learning", autorstwa inż. Kingi Błaszczyk, pod kierunek dra inż. Dominika Szajermana.

Gala wręczenia nagród odbędzie się w październiku 2023.