Uroczystość rozdania dyplomów

Data dodania 27/03/2023 - 07:49
Kategorie

Serdecznie zapraszamy Absolwentów Wydziału FTIMS, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2021/2022, a także Absolwentów, którzy w tym roku obchodzą 25-lecie ukończenia studiów (obrona 1998 r.) do wzięcia udziału w uroczystym rozdaniu dyplomów.

Image

Już 13 maja o godzinie 13:00 odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej. Wydarzenie skierowane jest do Absolwentów, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2021/2022. Również po raz pierwszy w historii Wydziału FTIMS jubileuszowe, srebrne dyplomy otrzymają Absolwenci, którzy naukę na naszym Wydziale pomyślnie ukończyli 25 lat temu (obrona 1998 r.). Wszyscy uczestnicy spotkania będą mieli okazję do wykonania pamiątkowych fotografii, zrealizowania akademickiej tradycji podrzucenia biretów czy wzniesienia toastu w towarzystwie wykładowców i kolegów z roku. 

Absolwentów, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2021/2022 i są zainteresowani wzięciem udziału w uroczystości prosimy o wypełnienie formularza i dostarczenie oryginału dyplomu do 20 kwietnia 2023 (dziekanat, pokój nr 7). 

Absolwentów, którzy w tym roku obchodzą 25-lecie ukończenia studiów i są zainteresowani wzięciem udziału w uroczystości prosimy jedynie o wypełnienie formularza - podczas uroczystości zostaną Wam wręczone jubileuszowe, srebrne dyplomy. 

W razie wszelkich pytań związanych z uroczystością prosimy o kontakt mailowy pod adresem: agata.zasada@p.lodz.pl

 

Strona dziala - zabbix