Uroczystość rozdania dyplomów na Wydziale FTIMS

Po raz pierwszy w historii Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej odbyło się wyjątkowe wydarzenie - uroczystość rozdania dyplomów nie tylko zeszłorocznym absolwentom, ale również tym, którzy studia na FTIMSie ukończyli 25 lat temu.

13 maja na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej odbyła się uroczystość rozdania dyplomów. W tym roku, po raz pierwszy w blisko 50-letniej historii Wydziału FTIMS wydarzenie dotyczyło nie tylko absolwentów, którzy ukończyli studia w poprzednim roku akademickim. Jubileuszowe, srebrne dyplomy otrzymali absolwenci, którzy studia na Wydziale ukończyli 25 lat temu (obrona 1998 r.).

Cieszymy się, że powrót do Alma Mater przyniósł wiele radości, wspomnień i łez wzruszenia.