Webinar o studiach podyplomowych SAP S4/HANA

Zapraszamy na webinar o studiach podyplomowych 100% online - SAP S/4HANA - system klasy ERP.

SAP to ciągle światowy lider wśród dostawców rozwiązań biznesowych ERP dla przedsiębiorstw ze wszystkich branż i gałęzi gospodarki, który nie zwalnia tempa. Będąc od ponad 30 lat liderem na płaszczyźnie systemów ERP, SAP rozszerza swoje portfolio o system S/4 HANA zbudowany na szkielecie nowoczesnej wyjątkowo szybkiej bazy danych i umożliwia łatwe łączenie systemu z nowoczesnymi narzędziami wspierania m.in. sprzedaży, planowania. Studia na kierunku Systemy ERP pozwolą posiąść wiedzę z zakresu SAP i przemodelować swoją karierę w dynamicznie rozwijającym się obszarze IT.

Termin i miejsce

Środa, 25.10. 2023 r.

Webinar: MS Teams

Link do spotkania

Plan spotkania:

19.30-19.45  Wprowadzenie: System SAP S/4HANA

19.45-20.15 Zaprezentowanie systemu SAP w postaci praktycznego pokazu z case study z wybranej funkcjonalności na najnowszym SAP GUI

20.15-20.30 Jak zostać użytkownikiem końcowym lub konsultantem SAP ?

20.30 Pytania

Nasi trenerzy, konsultanci SAP, Wykładowcy kierunku studiów podyplomowych:

Paweł Woźniak – konsultant SAP - Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego. Konsultant SAP w modułach: MM / WM / QM / PP w obszarze funkcjonalnym, technicznym oraz na płaszczyźnie procesów logistycznych w wiodących zakładach przemysłu chemicznego w Polsce. Doradca w zakresie wykorzystywania modułów SAP: MM / WM / QM / PP. Praca z użytkownikami, polegająca na wspieraniu i pogłębianiu wiedzy dotyczącej fachowego wykorzystania SAP w procesach zachodzących w organizacji. Udział w transferach wiedzy dotyczącej procesów logistycznych u klienta. Posiada również duże doświadczenie praktyczne jako administrator sieci komputerowych i analityk hurtowni danych.

Sebastian Sobczyk - Absolwet Politechniki Wrocławskiej i studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Certyfikowany konsultant SAP w obszarze Buissness Inteligance (BW, HANA, SAC, ABAP). Ponad 7 lat doświadczenia w projektach utrzymaniowych, jak i wdrożeniowych związanych z brażną finansową/bankową w zespołach z EU, US i Chin. Zaangażowany w wiele inicjatyw szkoleniowych w Atos/Eviden. Organizator i trener SAP Atos Academy.

Mateusz Bochonos - Absolwet Politechniki Wrocławskiej i studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Certyfikowany konsultant SAP w obszarze Buissness Inteligance (BW, HANA, SAC, ABAP). Ponad 7 lat doświadczenia w projektach utrzymaniowych, jak i wdrożeniowych związanych z brażną finansową/bankową w zespołach z EU, US i Chin. Zaangażowany w wiele inicjatyw szkoleniowych w Atos/Eviden. Organizator i trener SAP Atos Academy.