Wydział FTIMS na Salonie Maturzystów

Już 13 i 14 września w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej odbędzie się kolejna edycja Salonu Maturzystów. Spotkacie na niej przedstawicieli Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej PŁ.

Do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszamy nie tylko maturzystów, ale również uczniów szkół średnich, którzy myślą o podjęciu studiów na takich kierunkach jak Fizyka techniczna, Informatyka stosowana, Matematyka stosowana, Aktuariat i analiza finansowa, Information Technology, Modelling and Data Science czy Mathematical Methods in Data Analysis.

Przedstawiciele Wydziału FTIMS będą obecni podczas wydarzenia 13 września w godzinach 09:00-11:00 i 14 września w godzinach 11:00-13:00. Przybliżą procedury rekrutacyjne, działania wydziałowych organizacji studenckich czy specyfikę kształcenia na oferowanych kierunkach.

Pełen harmonogram wydarzenia dostępny jest na stronie Salonu Maturzystów