Wyjątkowe spotkanie z Absolwentami

W minioną sobotę na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej odbyło się międzypokoleniowe spotkanie Absolwentów!

13 kwietnia na Wydziale FTIMS miała miejsce uroczystość rozdania dyplomów. Odebrali je Absolwenci, którzy studia ukończyli w roku akademickim 2022/2023. Dodatkowo po raz drugi w historii Wydziału FTIMS, jubileuszowe, srebrne dyplomy trafiły do Absolwentów, którzy studia na Wydziale FTIMS ukończyli 25 lat temu. Wszyscy uczestnicy wydarzenia przebrali się w togi i otrzymali pamiątkowe birety. Po części oficjalnej, która miała miejsce w Instytucie Fizyki wszyscy spotkali się na wspólnym toaście i poczęstunku w hali Odlewnia przy ul. Piotrkowskiej 217.

Niezwykle cieszą nas międzypokoleniowa spotkania członków naszej społeczności!