Stypendium Rodziny Bronowickich za wyniki w nauce

Trwa nabór do Stypendium Rodziny Bronowickich dla najlepszych studentów Politechniki Łódzkiej.

Stypendia przyznawane są podczas dwuetapowego konkursu. Pierwszy z nich przeprowadzany jest niezależnie na wydziałach PŁ. Do kolejnej tury przechodzi jeden kandydat z każdego wydziału. W kolejnym etapie komisja dokonuje oceny wyników i osiągnięć kandydatów. Decyzje dotyczące liczby i wysokości przyznanych stypendiów podejmowane są w porozumieniu z Prorektorem ds. nauki, na podstawie informacji o stanie środków finansowych przeznaczonych na stypendia. Powyższe kwoty podane zostaną w dolarach amerykańskich.

Stypendium zostało sfinansowane ze środków przekazanych na ten cel do Własnego Funduszu Stypendialnego Politechniki Łódzkiej przez Fundatora - Pana Allena J. Bronowieckiego, PhD.

Wypełniony i podpisany wniosek wraz z załącznikami dokumentującymi wyniki i osiągnięcia student składa osobiście lub za pośrednictwem Poczty Polskiej do dziekanatu w terminie do godz. 14.00 pierwszego dnia roboczego następującego po dniu 10 października. Wnioski, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.