Nasza studentka podwójną medalistką AMP w karate

W dniach 07-08.05.2022 r. w Warszawie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w karate. W zawodach wzięło blisko 100 uczestników z 34 uczelni. Bardzo udany występ zaliczyła studentka matematyki stosowanej Julia Komorowska, która dwukrotnie stawała na podium - raz indywidualnie, raz w konkurencji drużynowej.

Nasza reprezentantka sprawiła nam dużo radości, zdobywając podczas zmagań dwa medale:

• złoto w kumite drużynowym kobiet (w drużynie wraz z Kingą Harast i Dorotą Banaszczyk).
  • srebro w kumite indywidualnym kobiet - 50kg
Akadamickie Mistrzostwa Polski w karate: ceremonia medalowa konkurencji drużynowej kobiet

Warto wspomnieć, że reprezentacja Politechniki Łódzkiej zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów, broniąc tytuł sprzed roku.

Gratulujemy!